Radek Hulán

Z Hulanopedia

Přejít na: navigace, hledání
Radek Hulán

Radek Hulán v Los Angeles, 2009
Narozen12. ledna 1973 (44 let)
Zahrádka-Častotice
BydlištěPlzeň-Bolevec
VzděláníGymnázium Třebíč
ZaměstnavatelF-ART AGENCY
Povoláníprogramátor
TitulBc.
DětiNatálie Hulánová
Websitehttp://myego.cz
Ano, musím do seznamu top osobností zařadit sám sebe. Na českém internetu existuji nikoliv jako svítící stálice, ale jako neustále rostoucí stoupající hvězda. Mám nejdelší penis, vysoké IQ, a obrovské množství děkovných přání k Vánocům. Denně jsou napsány minimálně 4 články a 50 postů ve fórech komentujících moji úžasnou osobnost. Desítky tisíc lidí mě milují a čtou, desítky nenávidí a čtou... Navíc mám ty jediné správné iniciály R.H.

Radek Hulán (vystupuje i pod šifrou rADo, * 12. leden 1973) je český "publicista", "podnikatel" a "programátor". Jeho weblog nazvaný MyEgo patří podle statistik Toplist.cz k nejnavštěvovanějším v Česku. V dobách jeho největší slávy to bylo přes 12 tisíc čtenářů, nyní ho navštěvuje asi 5 - 7 tisíc čtenářů denně.[1]

Obsah

Život

Rodokmen Radka Hulána

Radek Hulán se narodil v obci Zahrádka-Častotice. Po dokončení studia na Gymnáziu Třebíč studoval na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kterou měl podle svého vlastního životopisu[2] dokončit v roce 1995. Ve skutečnosti zde studoval v letech 1991 až 1994, kdy získal titul Bc. v oboru Finanční podnikání. [3][4] (Více viz Titul Mgr). Vedle tvorby blogu MyEgo se věnuje podnikání a programátorské činnosti.

Má dceru Natálii (* 1998), ale jeho manželství skončilo rozvodem. V roce 2000 - 2002 byla jeho přítelkyní Michaela Salačová.

Více o jeho životě viz Časová osa.

Blogy

Hulánův blog MyEgo se vedle elektroniky a výpočetní techniky věnuje rovněž společenským tématům, přičemž jeho styl je považován za kontroverzní.[5] V srpnu 2007 vyhrál jiný jeho weblog nazvaný WELL.DONE anketu o nejhorší web v ČR pořádanou serverem IDnes.cz.[6] V květnu 2008 uspořádal aukci celého svého webzinu, vyvolávací cena byla 100 000Kč, konečná nabídka byla 245 000Kč, avšak k prodeji nakonec nedošlo.[7] Koncem července 2008 se rozhodl skončit s blogováním a nabídl svůj server MyEgo k prodeji.[8] Svůj slib ale nedodržel a bloguje doposud.

Podnikání

Radkovy podnikatelské pokusy skončily konkurzem a dluhem ve výši 10 266 280,- Kč, který bude splácet pravděpodobně až do konce svého života. (Více viz Konkurz)

Podívejte se také na

Odkazy

Zdroje

  1. Návštěvnost MyEgo,Toplist.cz/webziny
  2. Vlastní životopis Radka Hulána
  3. Stránka Radka Hulána v Informačním Systému Masarykovy univerzity
  4. Seznam absolventů Masarykovy univerzity
  5. Zpráva na Lupa.cz
  6. Anketa na IDnes
  7. MyEgo.cz, AUKCE MyEgo.cz
  8. MyEgo.cz, Končím s blogováním, MyEgo.cz na prodej

Externí odkazy

Externí odkazy