Miloslav Zřídkaveselý

Z Hulanopedia

Přejít na: navigace, hledání

Shodou náhod (nuda po večerech na severu Evropy tomu chtěla) Miloslav Zřídkaveselý (dále MZ) poznal Radka Hulána. Hned po nastartování Hulánovy internetové kariéry MZ poznal, že se jedná o chvástání se a nic jiného, viz původní zápis MZ na toho času tvořeném weblogu.

Čas plynul, historie se psala, události se děly, ... opět náhoda a hle, z doposud slušného občana MZ se zrodilo nenávistné zvíře, které se nebránilo ničemu, natož pak začít tvořit protiváhu snění Radka Hulána.

Radek Hulán osobu MZ nezvládal, o čemž svědčily i jeho výpady na blogu viz Antihulán .... MZ si taktéž (jako mnozí další) zasloužil vyhrožování ze strany Radka Hulána o podání trestního oznámení, na což nikdy nedošlo - intervence právníka MZ jej zřejmě odradila.

Když na scénu vyrukoval mlaskac (díky fanklubu na okoun.cz), který vyložil karty ze života Radka Hulána, potvrdily se původní domněnky MZ, že Radek Hulán je stejná nula jako davy dalších v republice. MZ tehdy upustil od jakýchkoliv dalších svých aktivit a přestal se osobou Radka Hulána zabývat.

Rozumně usoudil, že do slabých a bezmocných se nekope.