Životopis

Z Hulanopedia

Přejít na: navigace, hledání

Radek Hulán se narodil 12. ledna 1973 a mládí prožil ve vsi Častotice (která je součástí obce Zahrádka). O tom, kde navštěvoval základní školu, není nic známo, nejbližší ZŠ se dnes nachází v obci Pyšel (2,5km). Středoškolského vzdělání se mu pak dostalo mezi roky 1986-1991 na Gymnáziu Třebíč, které dokončil v roce 1991 (sám ovšem tvrdí, že to bylo v roce 1990).[1][2]

Poté v letech 1991-1994 studoval na Fakultě ekonomicko-správní Masarykovy univerzity Brno a zde získal titul Bc. v oboru Finanční podnikání. V dalším studiu ovšem nepokračoval. (Více viz Titul Mgr)

Po studiu se vrhl na dráhu programátora a podnikatele. Založil nebo spoluzakládal tři firmy, z nichž první je v konkurzu dodnes, druhou opustil a třetí se stala jeho zhoubou.

Mezitím se oženil s Martinou Patovou a v roce 1998 se jim narodila dcera Natálie. Jejich vztah ale později skončil rozvodem. Poté byl mezi roky 2000 - 2002 přítelem Michaely Salačové. Konec jejich vztahu odstartovala autonehoda způsobená Michaelou, po které byl Radek Hulán podle svých slov na několik měsíců hospitalizován v nemocnici.

V roce 2002 se zcela změnil směr Radkova dosavadního života. Jako jednatel společnosti SUTTON DATA SERVICES, s.r.o. podal v červnu 2002 sám na sebe konkurz z důvodu neschopnosti dále splácet pohledávky věřitelů. Radek se nyní pokusil ze všeho vybruslit. S úřady nekomunikoval, převzal a pravděpodobně zničil účetnictví firmy, prodal svůj dům v Černé Hoře a zmizel na rok v Jižní Asii. V září 2003 se vrátil zpět do ČR a byl na letišti ihned zatčen Policií. V listopadu proběhlo jednání u soudu se správcem konkurzní podstaty a od té doby se celý případ stále táhne..

Až do roku 2006 bydlel a pracoval v Praze, poté se přestěhoval do nové garsonky v Plzni - Bolevci, kde žije doposud. Ovšem ani garsonka, ani auto které používá nejsou jeho.